مرجع تخصصی جراحی زیبایی و عمل بینی

بلفاروپلاستی
لیزیک دکتر علیرضا یزدانی

دکتر علیرضا یزدانی

جراح متخصص چشم و عیوب انکساری

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت تخصصی چشم

دارای بیش از ۳۵۰۰۰ جراحی چشم موفق

جراحی در مرکز تخصصی نوین دیدگان

استفاده از آخرین تکنولوژی لیزرهای اگزایمر

از بهترین پزشکان متخصص مجموعه جراحان

جراحی لیزیک ، لازک ، کاتاراکت ، فیکیک و بلفاروپلاستی

دکتر علیرضا یزدانی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران متخصص و جراح چشم و عیوب انکساری و با بیش از بیست سال سابقه فعالیت مستمر در ایران و خارج از کشور می باشند.حدود ۳۵۰۰۰ جراحی موفق در زمینه بیماری های چشم پشتوانه ی محکمی برای جلب رضایت صد در صدی بیماران ایشان محسوب می شود.هزینه جراحی های چشم برای مراجعین محترم تیم جراحان با تخفیف بیست درصدی و ویزیت و عکسبرداری رایگان در مرکز جراحی مدرن نوین دیدگان که مجهز به آخرین تکنولوژی لیزرهای اگزایمر به نام الگرتو ۵۰۰ می باشد ، انجام می شود. کلیه جراحی های زیبایی چشم (بلفاروپلاستی) بدون عوارض جانبی و تضمین بهترین قیمت و کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.پکیج ویژه جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) با تخفیف ویژه جراحان و نتایج درخشان همراه با رضایت صد در صدی بیماران که در عکس های نمونه جراحی ها قابل مشاهده است ، انجام می شود. این جراحی فوق العاده ظریف نیاز به درک هنری بالای جراح از نقش تعیین کننده چشم ها در زیبایی کلی فرد دارد و نیازمند صرف دقت بالا و تجربه زیاد در جراحی و دست های توانای دکتر دارد که مجموعه این عوامل در بهترین حالت خود در نمونه جراحی های بلفاروپلاستی دکتر یزدانی مشهود است. در کلیه نمونه کارهای بلفاروپلاستی دکتر علیرضا یزدانی  عکس دوم ده روز الی دو هفته پس از جراحی گرفته شده و همانطور که مشاهده می شود هیچ اثری از اسکار و جای بخیه ها وجود نداردنیست و بیماران میتوانند با اطمینان خاطر خود را به دست جراح بسپارند.

 

جراحی چشم

کلیه جراحی ها در سریع ترین زمان ممکن و کوتاه ترین دوره نقاهت و بدون عوارض جانبی صورت میگیرد و رضایت ۱۰۰ درصدی بیماران تیم جراحان گواهی بر این مدعاست.

کلیه مراحل ویزیت و جراحی مراجعین محترم در مرکز جراحی نوین دیدگان انجام می شود.این مرکز مجهز در دو ساختمان مجزا و مشتمل بر ۵ اتاق عمل ، ۲ اتاق لیزر و بخش های بستری ویژه می باشد که نهایت آسایش بیمار و

همراهان گرامی را سبب می شود. ویزیت دکتر علیرضا یزدانی برای کلیه مراجعین تیم جراحان رایگان بوده و کارگروه ویژه تیم جراحان در کلیه مراحل همراه  یاری دهنده شما خواهند بود.جهت تعیین وقت و اطلاعات بیشتر با کارشناسان حوزه جراحی چشم ما تماس حاصل فرمایید. جراحان شما را به دیدن تصاویر نمونه جراحی های بلفاروپلاستی دکتر علیرضا یزدانی دعوت می کند.

بلفاروپلاستی
جراحی زیبایی پلک
جراحی زیبایی پلک
بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی
بلفاروپلاستی
جراحی پلک
بلفاروپلاستی
جراحی زیبایی پلک