مرجع تخصصی جراحی زیبایی و عمل بینی

لیزیک و لازک
لیزیک دکتر علیرضا یزدانی

دکتر علیرضا یزدانی

جراح متخصص چشم و عیوب انکساری

فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران

بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت تخصصی چشم

دارای بیش از ۳۵۰۰۰ جراحی چشم موفق

جراحی در مرکز تخصصی نوین دیدگان

استفاده از آخرین تکنولوژی لیزرهای اگزایمر

از بهترین پزشکان متخصص مجموعه جراحان

جراحی لیزیک ، لازک ، کاتاراکت ، فیکیک و بلفاروپلاستی

دکتر علیرضا یزدانی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران متخصص و جراح چشم و عیوب انکساری و با بیش از بیست سال سابقه فعالیت مستمر در ایران و خارج از کشور می باشند. انجام بیش از ۳۵ هزار جراحی موفق لیزیک و لازک چشم پشتوانه ی محکمی برای جلب رضایت صد در صدی بیماران ایشان محسوب می شود.هزینه جراحی های لیزیک و لازک دکتر یزدانی در مرکز جراحی مدرن نوین دیدگان که مجهز به آخرین تکنولوژی لیزرهای اگزایمر به نام الیگرتو ۵۰۰ می باشد، برای مراجعین محترم تیم جراحان با تخفیف بیست درصدی و ویزیت و عکسبرداری رایگان ، در نظر گرفته می شود. تیم جراحان مفتخر است که برای اولین بار در ایران بهترین کیفیت جراحی و نازل ترین سطح قیمتی را برای مراجعان خود به ارمغان بیاورد تا کلیه افراد نیازمند جراحی قابلیت دسترسی به بالاترین استاندارد های روز دنیا در زمینه لیزیک و لازک و انجام جراحی در محیطی آرامش بخش و بدون دغدغه را داشته باشند.

 

دکتر علیرضا یزدانی

 

کلیه جراحی ها در سریع ترین زمان ممکن و طی یک جلسه همراه با کوتاه ترین دوره نقاهت و بدون عوارض جانبی صورت میگیرد و رضایت ۱۰۰ درصدی بیماران تیم جراحان گواهی بر این مدعاست. استفاده از تکنولوژی روز دنیا در زمینه لیزر به نام الیگرتو۵۰۰ باعث حداکثر دقت و سرعت در جراحی و کاهش چشمگیر عوارض جراحی های لیزیک و لازک می شود. این جراحی علاوه بر دانش و تجربه بالای جراح وابستگی زیادی به ابزار و تجهیزات مورد استفاده دارد که استفاده از آخرین متد و به روز ترین دستگاه لیزر دنیا تضمین کننده جراحی موفق برای بیماران محترم خواهد بود.

کلیه مراحل ویزیت و جراحی مراجعین محترم در مرکز جراحی نوین دیدگان انجام می شود. این مرکز مجهز در دو ساختمان مجزا و مشتمل بر ۵ اتاق عمل ، ۲ اتاق لیزر و بخش های بستری ویژه می باشد که نهایت آسایش بیمار و همراهان گرامی را سبب می شود. این مرکز طرف قرارداد با کلیه بیمه ها بوده و تسهیلات ویژه برای بهره مندی از این بیمه ها در اختیار مراجعین قرار میگیرد.

ویزیت دکتر علیرضا یزدانی برای کلیه مراجعین تیم جراحان رایگان بوده و کارگروه ویژه تیم جراحان در کلیه مراحل همراه  یاری دهنده شما خواهند بود.جهت تعیین وقت و اطلاعات بیشتر با کارشناسان حوزه جراحی چشم ما تماس حاصل فرمایید.