مرجع تخصصی جراحی زیبایی و عمل بینی

تزریق چربی
دکتر علی اکبر مروتی جراح پلاستیک

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک

عضو انجمن جراحان پلاستیک جهانی

دارای بیش از ۲۰۰۰ نمونه عمل زیبایی و پیکرتراشی

متخصص انوع جراحی زیبایی صورت و اندام و زاویه سازی

تزریق چربی به صورت ، سینه و باسن

پروتز سینه و باسن و تزریق ژل

ماموپلاستی و ابدومینوپلاستی

لیپوساکشن ، لیپوماتیک و پیکرتراشی

جراحی زیبایی پلک ، بینی ، گوش و لیفت صورت

تزریق چربی به صورت توسط دکتر علی اکبر مروتی

تزریق چربی به صورت از محبوب ترین و تاثیرگذارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. امروزه این جراحی در بین زنان و مردان محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است. تزریق چربی در مجموعه عمل زیبایی جراحان توسط دکتر علی اکبر مروتی بصورت حرفه ای انجام می شود. استفاده از بهترین دستگاه ساکشن تحت عنوان PAL برای خارج کردن چربی از دیگر نقاط بدن از مهمترین نقاط قوت این مجموعه است. برای تزریق چربی به صورت از دیگر نقاط بدن چربی استخراج می شود. پیشنهاد میکنیم نمونه مراجعین دکتر مروتی را از نزدیک در کلینیک مشاهده کنید.

تزریق چربی به صورت، روشی است که با استفاده از آن و بدون افزایش وزن می توان صورت پرتر و زیباتری داشت. شایعترین قسمت های صورت که می توان تحت جراحی چربی قرار گیرند شامل گونه ها ، لب ها ، خط خنده ، زیر چشم ، چانه ، پلک و ... می باشد. تزریق چربی برای زاویه سازی صورت ، ایجاد تناسب بین اجزای صورت ، رفع گودی قسمت هایی مانند زیر چشم ، پرتر شدن لب های باریک ، افزایش حجم گونه ها و زیباتر بنظر رسیدن بینی انجام می شود. مهارت متخصص و ظرافت کار تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل دارد.

تزریق چربی به صورت
تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به باسن در مجموعه جراحان توسط دکتر علی اکبر مروتی

تزریق چربی به باسن یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در بین زنان است. فرم باسن در تناسب اندام و زیبایی آن نقش اساسی دارد. هنگام معاینه اولیه در مجموعه جراحان توسط دکتر مروتی ، انتظارات مراجعین در زمینه سایز و شکل دلخواه مطرح می شود و پیشنهادات و توضیحات لازم در این زمینه ارائه می شود. کیفیت بالای پروتز ها ، طریقه عمل جراحی و تجهیزات حرفه ای باعث رضایت مندی ۱۰۰ درصدی مراعین این مجموعه شده است. برای انجام این کار ترانسفر چربی از شکم و پهلو به باسن صورت می گیرد. معمولا این نوع جراحی به همراه لیپوماتیک یا لیپوساکشن انجام می شود و چربی های خارج شده از شکم و پهلو برای فرم دهی به باسن استفاده می شود. دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه تزریق چربی به باسن فعالیت تخصصی انجام می دهند.

در ادامه می توانید نمونه مراجعین دکتر مروتی در زمینه جراحی تزریق چربی به باسن را مشاهده کنید.

 

تزریق چربی به باسن
تزریق چربی به باسن
تزریق چربی به باسن
تزریق چربی باسن برزیلی
تزریق چربی باسن
تزریق چربی به باسن
تزریق چربی باسن
لیپوماتیک پهلو و پشت
افزایش حجم باسن